Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 190541864, S. Daukanto g. 71, LT-76230 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 35 61, el. p. sdgimnazija@gmail.com
2018-05-22 Antradienis El. dienynas El. paštas Galerija Skelbimai 2%
Pamokų laikas
      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
      6. 1300 – 1345
      7. 1355 – 1440
      8. 1450 – 1535

Pamokų laikas trečiadieniais

      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
Kl. valandėlė 1250 – 1320
      6. 1325 – 1410
      7. 1420 – 1505
      8. 1515 – 1600
Mintis
Žinoti tai, ką žino visi, vadinasi, nieko nežinoti. Žinojimas prasideda nuo to, ko žmonės nežino.

R. de Gurmonas

Mūsų partneriai



















Steigėjai





Sveikiname ir džiaugiamės geriausiai mokslo metus baigusiais mokiniais

Laima Tiepelienė (2012-06-15 11:08:32)

2011-2012 mokslo metus 9-10-ais baigė:  

  • Ugnė Bulavaitė, Im klasė
  • Simona Juknevičiūtė, Im klasė
  • Kotryna Melinytė, Im klasė
  • Martyna Melinytė, Im klasė     
  • Ieva Petrokaitė, Im klasė
  • Karolina Samuilytė, Im klasė
  • Iveta Tiepelytė, Im klasė
  • Benita Ušinskytė, Im klasė
  • Aistė Žąsinaitė, Im klasė
  • Audronė Čepulytė, IIm klasė
  • Lauryna Juozaitytė, IIm klasė
  • Gintaras Jusius, IIm klasė
  • Ieva Martinkutė, IIm klasė
  • Danielė Masiulytė, IIm klasė
  • Eglė Šilinskaitė, IIm klasė
  • Gabrielė Tavoraitė, IIm klasė
  • Gustė Tylenytė, IIm klasė      
  • Miglė Kungytė, IIa klasė
  • Agnė Laurinavičiūtė, IIa klasė
  • Matas Matukaitis, IIa klasė
  • Urtė Mockevičiūtė, IIa klasė
  • Laurynas Vaitiekaitis, IIa klasė
  • Sandra Vikniūtė, IIa klasė
  • Gabrielė Sirusaitė, IIc klasė
  • Artūras Švėgžda, IIIb klasė
  • Marius Jatautas, IIIb klasė
  • Jurga Mituzaitė, IIIm klasė (vien 10-ais)
  • Ieva Brazytė, IIIm klasė
  • Karolina Burbaitė, IIIm klasė
  • Monika Jasutytė, IIIm klasė
  • Domantė Kantauskaitė, IIIm klasė
  • Ieva Pašiškevičiūtė, IIIm klasė
  • Rūta Radzevičiūtė, IIIm klasė
  • Monika Stanislovaitytė, IIIm klasė
  • Julius Tverijonas, IIIm klasė
  • Rūta Dovydaitytė, IVa klasė
  • Karolis Lideikis, IVa klasė
  • Erika Bagdonaitė, IVm klasė
  • Ieva Murzaitė, IVm klasė
  • Audris Narbutas, IVm klasė
  • Evelina Norvaišaitė, IVm klasė
  • Kristina Žąsinaitė, IVm klasė
  • Vaida Vrubliauskaitė, IVm klasė


8-9-ais mokslo metus baigė:

  • Gabrielė Baristaitė, Im klasė
  • Enrika Gilytė, Im klasė
  • Nojus Jaseliūnas, Im klasė
  • Ieva Pakulytė, Im klasė
  • Kipras Plaušinaitis, Im klasė
  • Mindaugas Šauklys, Im klasė
  • Gintarė Volskytė, Im klasė
  • Tautvydas Melys, Ia klasė
  • Domantas Skėtrys, Ia klasė
  • Žygimantas Budraitis, IIm klasė
  • Rūta Dagytė, IIm klasė
  • Monika Pervazaitė, IIm klasė (tik vienas 8)
  • Rokas Sirtautas, IIm klasė
  • Laura Špukaitė, IIm klasė
  • Viktorija Kybartaitė, IIc klasė
  • Eimantas Ozolas, IIIb klasė
  • Elėja Lukytė, IIIb klasė
  • Ainis Štelemėkas, IIIb klasė
  • Karolina Čepulytė, IIIm klasė (tik vienas 8)
  • Aleksas Filipauskas, IIIm klasė
  • Greta Molnikaitė, IVa klasė
  • Aistė Masandukaitė, IVd klasė
  • Eglė Kungytė, IVm klasė
  • Gražina Montvidatė, IVm klasė
  • Lina Odminytė, IVm klasė
© 2018 Šiaulių Simono Daukanto gimnazija