Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 190541864, S. Daukanto g. 71, LT-76230 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 35 61, el. p. sdgimnazija@gmail.com
2017-07-23 Sekmadienis El. dienynas El. paštas Galerija Skelbimai 2%
Pamokų laikas
      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
      6. 1300 – 1345
      7. 1355 – 1440
      8. 1450 – 1535

Pamokų laikas trečiadieniais

      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
Kl. valandėlė 1250 – 1320
      6. 1325 – 1410
      7. 1420 – 1505
      8. 1515 – 1600
Mintis
Kuo ledas plonesnis, tuo labiau norisi sužinoti, ar išlaikys.

H. V. Šo

Mūsų partneriaiSteigėjai

Gimnazijoje veikiantys būreliai

 • „Karjeros planavimas“ - vadovė Audronė Gelžinienė.
  Karjeros būrelyje atrasi daugybę naudingos informacijos, įrankių ir pagalbos šaltinių – viską, ko reikia Tavo sėkmingai karjerai! Čia gali kurti ir tvarkyti karjeros planus, naudotis testais / klausimynais ir geriau pažinti save, domėtis karjeros galimybėmis, rasti praktikos ir darbo pasiūlymų, kaupti ir tvarkyti karjerai svarbią asmeninę informaciją, užmegzti ir palaikyti ryšius su būsimais darbdaviais, savarankiškai spręsti iškilusius karjeros sunkumus, susisiekti su savo aukštosios mokyklos karjeros specialistais ir dar daugiau!

 • Būrelis „Dailieji amatai“ - vadovas Dimas Vaidžiulis.
  Norintieji susipažinti su medžio drožinėjimu, skobimu, tekinimu bei aitvarų konstravimu, kviečiami į dailiųjų amatų būrelį. Išmoksite projektuoti ir gaminti nesudėtingus aitvarų pavyzdžius. Būrelio nariai dalyvaus įvairiuose gimnazijos, miesto ir šalies renginiuose (parodos, konkursai, aitvarų varžybos ir kt.).

 • Būrelis „Įdomioji kulinarija, konditerija“ - vadovė Regina Vaitkevičienė.
  Technologijų būrelis„ Įdomioji kulinarija, konditerija“. Mokiniai susipažins su žymesnių virtuvių šefais, jų gaminiais, maisto gaminimo būdais, virtuvės darbo galimybėmis. Išmoks pasigaminti sveiką, greitą , originalų patiekalą naudojant įprastus, lietuviškus maisto produktus, prieskonius. Pritaikys įgytas žinias savo kasdieniniame maisto racione. Mokiniai suvoks kulinarijos ir konditerijos dalykų reikalingumą, svarbą žmogaus gyvenime, mokės pritaikyti įgytas žinias tolimesniame gyvenime. Gebės atrinkti maisto produktus, juos panaudoti pagal savo individualius poreikius. Išmoks savo idėjas realizuoti naujuose konditerijos , kulinarijos gaminiuose. Dalyvaus savo gimnazijos rengiamuose renginiuose, pristatymuose, esant galimybėms ruoštis įvairiems konkursams, olimpiadoms.

 • Dailės studija - vadovė Elida Ignatavičienė.
  Jei turi polinkį piešimui, nori tapyti ant drobės, kurti iš stiklo, dalyvauti parodose, konkursuose — ateik. Čia kuriame kartu, bet kiekvienas tik tai ką nori.

 • Dainos ir instrumentinio muzikavimo studija „Mes galim“ - vadovė Vilma Ušinskienė.
  Visus norinčius dainuoti, muzikuoti, kurti, išreikšti save bei gerai leisti laiką smagių draugų kompanijoje, kviečia studija „Mes galim“. Studija sudaro galimybę atsiskleisti jaunų žmonių gabumus, kūrybiškumą. Pasirinkę veiklą studijoje „Mes galim“ jūs galėsite: • Dainuoti gimnazijos chore. Repeticijos bus skelbiamos skelbimų lentoje, muzikos kabinete, per muzikos pamokas. Tai užims nedaug jūsų papildomo laiko. Išnaudosime muzikos pamokas, ilgąsias pertraukas. • I – II klasių vokalinis ansamblis. Repeticijos pirmadieniais po 6 – 7 ir antradieniais po 7 pamokų. • Vyresniųjų klasių merginų ansamblis. Repeticijos trečiadieniais ir penktadieniais per 7 - 8 pamokas. • Vokalinė - instrumentinė grupė. Laikas bus derinamas individuliai. Tai darbas su dainavimui itin gabiais gimnazistais. Jie turės galimybę lavinti savo solinio dainavimo įgūdžius, instrumentais akomponuoti dainoms. Repetuosime pirmadieniais po 5 pamokų bei individuliai sutartu laiku po ansamblio repeticijų.

 • Etnokultūros ir kraštotyros būrelis - vadovė Alvyda Jusienė.
  Būrelyje bus ugdomas tautinis identitetas: domėsimės savo krašto papročiais, tradicijomis, tarme, kulinariniu paveldu. Keliausime po Lietuvą, organizuosime renginius gimnazijoje, domėsimės savo regiono išskirtinumu. Tęsime kalendorinių švenčių tradicijas gimnazijoje.

 • Fotografijos būrelis - vadovas Andrius Bukis.
  Būrelis skirtas tiems, kas nori geriau pažinti „šviesos raštą“ - fotografiją. Tiems, kurių negąsdina žodžiai „ekspozicija“ ir „kompozicija“, „diafragma“ ir „ISO“.

 • Futbolo būrelis - vadovas Raimundas Jaseliūnas.
  Futbolo būrelyje mokiniai treniruosis žaisti futbolą,ugdys fizines savybes,kolektyviškumo supratimą.Treniruotės esant geroms oro sąlygoms vyks lauke ir sporto salėje.Tikslas būtų pasiruošti pavasario ežio golo varžyboms,populiarinti futbolo žaidimą.

 • Krepšinio būrelis - vadovas Sigitas Polekas.
  Populiariausias sportas LIETUVOJE .Sujungia kartu dirbti,bendrauti,siekti tikslų,pramogauti,pajusti kolektyvo dvasią.Pagal gyventojų skaičių mes geriausi pasaulyje.Tegul krepšinis DAUKANTO GIMneužleidžia savo pozicijų.

 • Kultūrizmo būrelis - vadovas Raimundas Jaseliūnas.
  Kultūrizmo būrelyje mokiniai stiprins savo fizines savybes,populiarins kultūrizmo sporto šaką,mokinsis draugiškumo sportuoti kolektyve.

 • Kuriančių mokinių būrelis - vadovė Irena Vaizgirdienė.
  Jeigu esi kūrybingas, būrelyje galėsi įvairiomis formomis išreikšti savo sumanymus, plėtoti kūrybiškumą: vizualizuoti pasirinktas temas ir idėjas, pasitelkęs šiuolaikines technologijas kurti temines kompozicijas, animuoti, piešti, rengti konkursus, leisti mokinių kūrybinių darbų e.laikraštį.

 • Mokinių savivaldos ir renginių organizavimo klubas - vadovė Laima Tiepelienė.
  Jei tu esi aktyvus, įdomus, inovatyvus, tuomet tau vieta čia - mokinių savivaldos ir renginių organizatorių klube! Čia buriasi išradingi, iniciatyvūs mokiniai, turintys įvairių idėjų, kaip paįvairinti mokinių laisvalaikį, kaip padaryti gyvenimą gimnazijoje įdomų ir savą bendraamžiams. Klubas vienija visų klasių mokinius, klasių seniūnus ir gimnazistų tarybos narius. Tapk klubo nariu ir tu! Prisijunk prie mūsų! Esate visi laukiami.

 • Simono Daukanto gimnazijos televizija (SDTV) - vadovė Gerda Špukienė.
  SDTV būrelis yra skirtas inovatyviam ir kūrybingam jaunimui. SDTV tai šiuolaikiška jaunimo tobulėjimo erdvė. Čia mokysitės darbo su informacija metodų ir jos fiksavimo būdų. Aptarinėsite matytus filmus, reportažus, kursite scenarijus, filmuosite, montuosite siužetus, imsite interviu, diskutuosite, mokysitės bendrauti.

 • Simono Daukanto gimnazijos televizija (SDTV) - vadovė Angelė Bražaitė.
  SDTV būrelis yra skirtas inovatyviam bei kūrybingam jaunimui. SDTV tai šiuolaikiška jaunimo tobulėjimo erdvė. Mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų. Aptarinėsite matytus filmus,reportažus, kursite scenarijus,filmuosite, montuosite siužetus, imsite interviu, diskutuosite, mokysitės bendrauti.

 • Sportiniai žaidimai - vadovė Jolanta Buivydienė.
  Jei esi sportiškas, aktyvus, ateik į būrelį „Sportiniai žaidimai“.

 • Šokio studija „Areka“ - vadovė Alma Gutauskienė.
  AREKA- linksmas, šaunus, kūrybingas kolektyvas, sėkmingai brandina šokio paslaptį. Merginos myli šokį, pačios kuria šokio kompozicijas, kartu linksmai leidžia laisvalaikį.Šokame šiuolaikinį ir gatvės šokius. Koncertuojame mokyklos, miesto, respublikos renginiuose, festivaliuose, konkursuose.Šiais metais dalyvavome moksleivių dainų šventėje.Ateik ir tu, tapsi nuostabiu šokio grupės nariu.

 • Teatro studija „Mūza“ - vadovė Silva Genovaitė Povilaitytė.
  Šiuolaikiniame sudėtingame kompiuterių ir šou pasaulyje domėtis tradicinio teatro vertybėmis yra pagirtinas pedagoginis aspektas. Gilinimasis į giluminius teatro meno reiškinius – didelė žmogaus asmenybės ugdymo sėkmės sąlyga. To aš kaip teatro mokytoja siekiu,sužadinti gimnazistų kūrybinę vaizduotę ir fantaziją, sukelti kūrybinį džiaugsmą.

 • Video studija - vadovas Vidas Šukys.
  Video būrelio metu filmuojami renginiai,mokomasi juos montuoti ir redaguoti. Filmuojami interviu ir visa tai publikuojama SDTV.


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis.

Siūlome susipažinti su moksleivio krepšelio perdavimo neformaliojo vaikų švietimo tiekėjui išdavimo tvarkos aprašu.

© 2017 Šiaulių Simono Daukanto gimnazija