Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 190541864, S. Daukanto g. 71, LT-76230 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 35 61, el. p. sdgimnazija@gmail.com
2017-05-28 Sekmadienis El. dienynas El. paštas Galerija Skelbimai 2%
Pamokų laikas
      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
      6. 1300 – 1345
      7. 1355 – 1440
      8. 1450 – 1535

Pamokų laikas trečiadieniais

      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
Kl. valandėlė 1250 – 1320
      6. 1325 – 1410
      7. 1420 – 1505
      8. 1515 – 1600
Mintis
Susidorojimas su valdžia būna retas, bet žiaurus.

Italijos gen. prokuroras

Mūsų partneriai



















Steigėjai





2015-2016 mokslo metų pasiekimai

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Pasiekimas

Mokytojo vardas, pavardė

1.

Deividas Margis

Im

Šiaulių miesto istorijos olimpiadoje laimėta III vieta

Virginijus Navickas

2.

Eglė Naudžiūnaitė

Im

Šiaulių miesto biologijos olimpiadoje laimėta III vieta

Liuda Lileikienė

3.

Arita Janušytė

Im

Šiaulių miesto lietuvių kalbos olimpiadoje laimėta II vieta

Alvyda Jusienė

4.

Lukas Valuckis

IIIm

Šiaulių miesto mokyklų 8-12 klasių mokinių technologijų olimpiadoje laimėta I vieta

Dimas Vaidžiulis

5.

Erika Plekavičiūtė

IIm

Šiaulių regiono raštingumo konkurse laimėta II vieta

Alvyda Jusienė

6.

Rosita Borisovaitė

IIm

Šiaulių apskrities rusų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse laimėta III vieta

Inga Vainorienė

7.

Donata Taunytė

IIm

Šiaulių apskrities rusų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse laimėta geriausio įvaizdžio nominacija

Inga Vainorienė

8.

Ema Balbieriūtė

IIIc

Respublikiniame meninės kūrybos darbų konkurse „Knygų namų šviesa“ tapo laureate

Elida Ignatavičienė

9.

Rūta Jarutytė

Im

Šiaulių miesto mokinių kūrybinių darbų konkurse „Margučiai“ tapo laureate. Jai įteiktas diplomas už subtilų temos atskleidimą ir kruopštumą

Elida Ignatavičienė

10.

Aistė Tamoševičiūtė
Vytautė Buivydaitė

IIm
IIIm

Respublikiniame exlibrio konkurse „Lietuvos etnografinis regioninis savitumas knygos ženkle“ apdovanotos padėkos raštais už tradicinės grafikos technikos puoselėjimą

Elida Ignatavičienė

11.

Rita Žilinskaitė

IIm

Jos sukurtas filmukas laimėjo projekte „Mobili inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui“. Ritai atiteko išmanusis telefonas Sony Xperia E1.

12.

Lukas Grybė

IIb

Šiaulių regiono mokinių IT darbų konkurse „Mano svajonių profesija“ laimėta III vieta

Sonata Liutikienė

13.

Rimantė Bračaitė

IIa

Šiaulių miesto I-II kalsių mokinių rašinio konkurse „Ar jaunas žmogus gali pakeisti pasaulį?" laimėta I vieta

Lolita Narbutienė

14.

Arnas Parvainis

IIIm

Šiaulių Jaunųjų technikų centro organizuotoje aitvarų fiestoje „Spalvotas dangus“ apdovanotas I-o laipsnio diplomu už ilgiausią uodegą turinčio aitvaro (125 m) skraidinimą.

Dimas Vaidžiulis

15.

Tautvydas Matuzevičius

IIc

Respublikiniame aitvarų festivalyje „Tarp žemės ir dangaus“ laimėta I vieta.

Dimas Vaidžiulis

16.

Justinas Sirusas

IIa

Šiaulių Jaunųjų gamtininkų centro organizuotoje paukščių inkilų parodoje - konkurse buvo apdovanotas diplomu už Geriausią inkilą 2016.

Dimas Vaidžiulis

17.

Agnė Valiulytė
Erika Lymarytė

IIb
Im

Šiaulių miesto konkurso „Aš lyderis-2016“ nugalėtojos

18.

Kamilė Šilinskaitė

IIm

Šiaulių miesto raiškiojo skaitymo prancūzų kalba konkurse laimėta III vieta

Dalia Šarkūnaitė

19.

Kamilė Šilinskaitė

IIm

Prancūzų kalbos konkurse „Kalbų kengūra 2016“ laimėtas Auksinės kengūros diplomas bei diplomas vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis".

Dalia Šarkūnaitė 

20.

Samanta Pilibaitytė

Im

Vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis" apdovanota diplomu

Ingrida Bagučianskienė

21.

Edgaras Švedas
Lukas Vileikis

Im

Rusų kalbos konkurse „Kalbų kengūra 2016" laimėti Auksinės kengūros diplomai

Inga Vainorienė

22.

Kamilė Jablonskytė
Daniela Behrens

IIb
IIc

Vokiečių kalbos konkurse „Kalbų kengūra 2016" laimėti Sidabrinės kengūros diplomai

Ingrida Bagučianskienė

23.

Dovydas Milkintas

Im

Anglų kalbos konkurse „Kalbų kengūra 2016" laimėtas Oranžinės kengūros diplomas

Julija Vaišvilienė

24.

Tadas Juknevičius

IVm

Respublikiniame mokinių motyvacinio laiško konkurse „Aš (ne)emigruosiu“ laimėta III vieta

Lolita Narbutienė

25.

Ingrida Dešinsytė

IIIb

Respublikiniame mokinių motyvacinio laiško konkurse „Aš (ne)emigruosiu“ laimėta I vieta

Angelė Bražaitė

26.

Samanta Petkutė

IIb

Šiaulių universiteto organizuotame konkurse „Sukurk savo aplinką pats“ tapo laureate.

Elida Ignatavičienė

27.

Ingrida Dešinsytė
Tadas Sireikis

IIIb
IIIc

Šiaulių miesto konkurse „Žodžiai brangiausiam šeimos nariui“ apdovanoti Seimo nario Edvardo Žakario padėkomis už kūrybiškumą.

Angelė Bražaitė

28.

Rimantė Bračaitė
Akvilė Kasparaitė
Greta Jakūnaitė
Augustę Andriušaitytė
Arnoldas Jurgelys
Eimantas Imbrozaitis
Matas Odarenko
Algirdas Paulauskas
Karolis Fabijonavičius

IIa

Šiaulių miesto mokinių žygio ir fotografijų konkurse „11 nuotraukų Lietuvai“ tapo laureatais: už fotografijas skirtos II ir III vietos.

Jolanta Buivydienė

29.

Karolina Deimantaitė
Rūta Šlikaitė
Gintarė Levadaitė
Aistė Vilčiauskaitė
Vytautė Buivydaitė
Amanda Margytė
Deima Ražinskaitė
Arūnė Simanauskaitė
Irmina Žilinskaitė
Žydrūnė Zykaitė

IIIm
IVb
IIIb
IIIc
IIIm
IIIm
IIIm
IIIm
IIIm
IVm

Šiaulių miesto mokinių festivalyje „Teka saulė, teka...“ laimėta nominacija už profesionaliausiai atliktą dainą.
Apdovanotos Šiaulių miesto savivaldybės bibliotekos padėka už bendradarbiavimą organizuojant Europos dienos šventę „Man šypsosi Europa“.

Vilma Ušinskienė

30.

Aldas Šimkaitis

IVa

Šiaurės vakarų Lietuvos mokinių štangos spaudimo varžybose laimėta I vieta

Raimundas Jaseliūnas

31.

Giedrius Pališkis
Aidas Šimkaitis
Aldas Šimkaitis
Evaldas Ščefanavičius
Teisutis Jančiauskas
Žygimantas Vaitkevičius

IVb
IVa
IVa
IVb
IVa
IVa

Šiaulių miesto mokyklų žaidynėse ir štangos spaudimo varžybose laimėta I vieta

Raimundas Jaseliūnas

32.

Paulius Grigalaitis
Aidas Šimkaitis
Aldas Šimkaitis
Evaldas Ščefanavičius
Teisutis Jančiauskas
Žygimantas Vaitkevičius
Donatas Paulavičius

IIIm
IVa
IVa
IVb
IVa
IVa
IVa

Šiaulių miesto mokinių žaidynių virvės traukimo varžybose laimėta II vieta

Raimundas Jaseliūnas

33.

Rimantė Bračaitė
Rimantė Jurgaitytė
Greta Petkauskaitė
Samanta Petkutė
Ieva Sakalauskaitė
Agnė Stankevičiūtė
Vaida Špinkytė
Gerda Trepiakaitė

IIa
IIc
Im
IIb
Ic
Im
IIc
IIb

Šiaulių miesto merginų tinklinio varžybose laimėta II vieta

Jolanta Buivydienė
Ingrida Bartašienė

34.

Rimantė Jurgaitytė
Rimantė Bračaitė
Vytautė Buivydaitė
Gabija Musiejukaitė
Evelina Raudytė
Samanta Petkutė
Vaida Špinkytė
Goda Čerkauskaitė

IIc
IIa
IIIm
IIIc
IIIm
IIb
IIc
IVa

Šiaulių miesto gimnazijų moksleivių mėgėjų tinklinio varžybose laimėta I vieta

Jolanta Buivydienė
Ingrida Bartašienė

35.

Gimnazijos šokių studija „Areka“

Respublikiniame šokėjų festivalyje-konkurse „Molėtai šokio ritmu 2016“ laimėta I vieta. Apdovanota padėkomis už puikų pasirodymą šokio šventėje „Pavasario karuselė“, už nuoširdų pasirodymą šiuolaikinių šokių kolektyvų festivalyje „Griausmas 2016“, už puikų pasirodymą miesto menų festivalyje „Dovana 2015“, už puikų pasirodymą vaikų ir jaunimo šiuolaikinio šokio šventėje „Te visad šviečia saulė 2016“, laimėjus energingiausio kolektyvo nominaciją šokių šventėje „Atvira erdvė“ Meškuičiuose, laimėjus šiuolaikiškiausios grupės nominaciją festivalyje „Ledo gėlės 2015“.

Alma Gutauskienė

36.

Gimnazijos dainavimo studija „Mes galim“

Dalyvavo gimnazijos ir miesto renginiuose. Organizavo ir koncertavo miesto mokyklų akcijoje „Laisvė“. Kiekviena respublikinė konferencija, miesto mokyklų renginys prasideda mūsų vokalistų ar choro pasirodymu.

Vilma Ušinskienė

Ankstesnių metų pasiekimai

© 2017 Šiaulių Simono Daukanto gimnazija