Mokytojo vardas, pavardė

1.

Domantas Jasudas

IIIm

Šiaulių miesto II-IV gimnazijos klasių mokinių istorijos olimpiadoje laimėjo II-ąją vietą. Domantas atstovavo Šiaulių miestą respublikinėje istorijos olimpiadoje.

Virginijus Navickas

2.

Mangirdas Baškys

IIIa

Šiaulių miesto II-IV gimnazijos klasių mokinių istorijos olimpiadoje laimėjo III-ąją vietą.

Virginijus Navickui

Šiaulių miesto mokinių debatuose „Šiandien kalba jaunimas“ laimėjo III vietą.

Alvyda Jusienė

3.

Raminta Arcerytė

Im

Šiaulių miesto I-ų gimnazijos klasių merginų matematikos olimpiadoje-konkurse laimėjo II-ąją vietą.

Laima Morkuvienė

4.

Vilija Ribakovaitė

Ia

Šiaulių miesto I-II gimnazijos klasių mokinių technologijų olimpiadoje, tekstilės grupėje, laimėjo I-ąją vietą.

Jurgita Kragienė

5.

Emilija Liutikaitė

Im

Šiaulių miesto I-IV gimnazijos klasių mokinių meninio skaitymo vokiečių kalba konkurse laimėjo I-ąją vietą.

Ingrida Bagučianskienė

6.

Oskaras Jasudas

Im

Šiaulių miesto I-II gimnazijos klasių mokinių ekonomikos ir verslumo olimpiadoje laimėjo I-ąją vietą.

Danguolė Kerienė

7.

Jonas Liaudanskas

IVi

8-ajame Respublikiniame vertimo vokiečių kalba konkurse laimėjo III-ąją vietą.

Respublikinėse Robotų varžybose mini sumo rungtyje laimėjo III-ąją vietą.

Ričardas Gečas

Tarptautinėse robotikos varžybose „Saulės robotų mūšis 2022“ Mini sumo grupėje iškovojo I-ąją vietą.

Tarptautinėse robotikos varžybose „Saulės robotų mūšis 2022“ Freestyle robotų rungtyje iškovojo III-iąją vietą.

8.

Eva Gaudinskaitė, Eivita Stankūnaitė, Aleksandra Juotpalytė, Arneta Bukantytė ir Korneliją Alejūnaitė

Ii

Panevėžio regioninėje jaunųjų bendrovių Expo 2022 parodoje-mugėje iškovojo II-ąją vietą ir tapo Europietiškiausia bendrove.

Danguolė Kerienė ir Jurgita Kragienė

9.

Helga Marija Petrovaitė

IVi

Šiaulių miesto mokinių meninio skaitymo anglų kalba konkurse „The Human Story“ laimėjo II-ąją vietą.

Inga Razanovienė

10.

Liudvikas Leišis, Justinas Biliūnas, Mykolas Venckus ir Justas Melkūnas

IIi

VGTU čempionato „Makaronų tiltai 2022“ regiono atrankos ture laimėjo I-ąją vietą.

Elida Ignatavičienė

Lietuvos čempionate „Makaronų tiltai 2022“, vykusiame VILNIUS TECH, iškovojo II-ąją vietą.

11.

Gytis Parvainis

IVi

Tarptautinėje projektų olimpiadoje „VILIPO 2022 NATIONAL AWARD WINNERS“ nacionaliniame ture, apdovanotas SIDABRO medaliu. Gyčio projekto tema „Jutiklinė kliūties atpažinimo funkcija elektrinėje stabdžių valdymo sistemoje“.

Vilma Grigelienė

12.

Saulė Bubnytė

IIm

Patekusią į tarptautinio vokiečių kalbos konkurso „Jaunimo debatai Vidurio, Rytų ir Pietryčių Europoje" pusfinalį.

13.

Auksė Barauskaitė

Ia

Šiaulių regiono raiškiojo skaitymo konkurse prancūzų kalba laimėjo II-ąją vietą.

Ia

Šiaulių regiono raiškiojo skaitymo konkurse prancūzų kalba laimėjo III-ąją vietą.

16.

Kaila Jančauskaitė

IIIm

Lietuvos mokinių dainos anglų kalba konkurse „Mūsų vizija (Our vision)“ solistų kategorijoje užėmė III-ąją vietą.

Edmantė Urbonaitė-Sidarienė ir Vilija Pažūsienė

17.

Ema Rupšytė

IIm

Šiaulių miesto mokinių pavasario kroso čempionate, 500 m bėgime, iškovojo II-ąją vietą.

Ingrida Bartašienė

18.

Monika Naginskaitė

IVm

Šiaulių miesto mokinių fotografijų konkurse „Šiauliai - mano miestas“ I-IV gimnazijos klasių mokinių grupėje tapo I vietos laimėtoja.

19.

Astijus Šalkevičius

IIi

Šiaulių miesto mokinių fotografijų konkurse „Šiauliai - mano miestas“ I-IV gimnazijos klasių mokinių grupėje tapo III vietos laimėtoju.

20.

Emilija Pauliukonytė

IIIa

Šiaulių miesto mokinių fotografijų konkurse „Šiauliai - mano miestas“ I-IV gimnazijos klasių mokinių grupėje tapo III vietos laimėtoja.

21.

Gustas Adomaitis

IIb

Šiaulių miesto mokinių fotografijų konkurse „Šiauliai - mano miestas“ I-IV gimnazijos klasių mokinių grupėje tapo II vietos laimėtoju.

22.

Deimantė Šambarauskaitė, Krista Verbrugge, Gabija Jaselskytė, Aristida Šiaulytė, Gabija Stirblytė, Aistė Šarkutė, Gabrielė Mažeikaitė, Iveta Daugėlaitė, Rugilė Strumylaitė ir Domantas Činskis

III-IV

Tarptautiniame virtualiame šokių konkurse - festivalyje „Merry Christmas Baltic Amber" iškovojo I-ąją vietą.