Pamokų laikas |
---|
1. 800 – 845 2. 855 – 940 3. 950 – 1035 4. 1055 – 1140 5. 1200 – 1245 6. 1300 – 1345 7. 1355 – 1440 8. 1450 – 1535 Pamokų laikas trečiadieniais 1. 800 – 8452. 855 – 940 3. 950 – 1035 4. 1055 – 1140 5. 1200 – 1245 Kl. valandėlė 1300 – 1330 6. 1335 – 1420 7. 1430 – 1515 8. 1525 – 1610 |
Mintis |
---|
Депрессия - это когда вышел в интернет и пойти некуда. |
Mūsų partneriai |
---|
Steigėjai |
---|
2014-2015 mokslo metų pasiekimai
Eil. Nr. | Mokinio vardas, pavardė | Klasė | Pasiekimas | Mokytojo vardas, pavardė |
---|---|---|---|---|
1. | Greta Marcinkevičiūtė | IVm | Šiaulių miesto istorijos olimpiadoje laimėta III vieta | Virginijus Navickas |
2. | Rugilė Gabrielė Streckaitė | Ic | Šiaulių miesto istorijos olimpiada I vieta | Virginijus Navickas |
3. | Martyna Melinytė | IVm | Šiaulių miesto lietuvių kalbos olimpiadoje laimėta II vieta | Alvyda Jusienė |
4. | Sandra Šukytė Aistė Petkauskaitė Domantas Kelpšas Rugilė Strikoriūtė |
IIIm IIIm IIIm IIIa |
Šiaulių universitete vykusiame regioniniame verslumo konkurse laimėjo III vietą | Danguolė Kerienė |
5. | Lukas Valuckis | IIm | Šiaulių miesto mokyklų technologijų olimpiados konstrukcinių medžiagų kūrybinės veiklos grupėje laimėta II vieta | DimasVaidžiulis |
6. | Arvydas Petryla | IVa | Šiaulių miesto mokyklų technologijų olimpiados statybos ir medžio apdirbimo kūrybinės veiklos grupėje laimėta II vieta | DimasVaidžiulis |
7. | Martyna Liutikaitė | IIm | Šiaulių miesto lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „Tramtatulis“ laimėtas atrankinis turas ir atstovavimas Žemaitijos regiono Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse | Alvyda Jusienė |
8. | Andrius Ponetauskas | IIIm | Šiaulių miesto ir apskrities K. Butkaus anglų kalbos olimpiados laureatas, apdovanotas piniginiu prizu | Diana Vaidžiulė |
Šiaulių miesto mokyklų kuriančių mokinių ir mokytojų projekto „Kūrybiniai rudenys“ dalyvis, pristatęs savo kūrybą | Alvyda Jusienė | |||
9. | Monika Lapukaitė Paulius Grigalaitis Ignas Jaseliūnas |
IIb IIm IIm |
Šiaulių miesto konkurse konkurse „Žodžiai tėvui“ apdovanoti Seimo nario Edvardo Žakario padėkos raštais už originalias mintis | Jūratė Stancelienė |
10. | Ingrida Dešinsytė | II b | Šiaulių miesto mokinių konkurse „Penkios įdomiausios mano gyvenimo akimirkos“ pelnė nominaciją „Už tikėjimą meile“ | Lolita Narbutienė |
11. | Donata Taunytė Rolanda Ginkutė |
Im IVe |
Klaipėdos universitete vykusioje mokinių ir studentų mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Gimtosios kalbos upės ir upeliai“ apdovanotos padėka už dalyvavimą | Lolita Narbutienė Gerda Špukienė |
12. | Ignas Jaseliūnas | IIm | Šiaulių miesto bėgimo varžybose, skirtose kovo 11 d. paminėti savo amžiaus grupėje laimėta I vieta | Ingrida Bartašienė |
13. | Edvinas Račys+ metų aktyvistas | Im | Šiaulių miesto bėgimo varžybose, skirtose kovo 11 d. paminėti savo amžiaus grupėje laimėta III vieta | Ingrida Bartašienė |
Šiaulių miesto konkurso „Aš lyderis“ nugalėtojas | ||||
14. | Tautvydas Matuzevičius | Ic | Respublikiniame moksleivių projektinių kūrybinių darbų konkurse „Mano daiktų skveras“ I-II klasių grupėje laimėta II vieta | Elida Ignatavičienė |
15. | Erika Plekavičiūtė Amanda Margytė |
Im IIm |
Šiaulių miesto mokinių kūrybinių darbų konkurso „Spalvota svajonė“ laureatės | Elida Ignatavičienė |
16. | Deimantė Zulcaitė+ metų aktyvistė | IIa | Šiaulių miesto mokinių kūrybinių darbų konkurso „Margučiai” laureatė | Elida Ignatavičienė |
Respublikinio etikos konkurso „Moralinės dilemos“ laureatė | Inga Vainorienė | |||
17. | Tautvydas Misevičius | Ib | Šiaulių miesto mokinių kūrybinių darbų konkurso „Margučiai” laureatas | DimasVaidžiulis |
18. | Lukas Valuckis | IIm | Šiaulių miesto aitvarų šventėje „Spalvotas dangus“ laimėjo I vietą | Dimas Vaidžiulis |
19. | Arnas Parvainis | IIm | Šiaulių miesto aitvarų šventėje „Spalvotas dangus“ laimėjo originaliausio aitvaro nominaciją ir taurę | Dimas Vaidžiulis |
20. | Aistė Petkauskaitė Amanda Šimkutė Paula Girdvainytė |
IIIm IIIm IIIm |
Respublikiniame konkurse „Mokyklos virtuvės brolija“ apdovanotos padėka už sveiko ir originalaus patiekalo sukūrimą ir paruošimą | Regina Vaitkevičienė |
21. | Inesa Dagytė | IVm | Šiaulių miesto ekspromtinės kalbos konkurse laimėta III vieta | Alvyda Jusienė |
Respublikiniame konkurse „Daina.lt“ laimėta nominacija „Matau dainą“ | Andrius Bukis Vilma Ušinskienė |
|||
22. | Dainora Valiūtė | IVm | Respublikiniame konkurse „Daina.lt“ laimėta nominacija „Matau dainą“ | Andrius Bukis Vilma Ušinskienė |
23. | Ieva Petrokaitė | IVm | Respublikiniame debatų vokiečių kalba konkurse laimėta III vieta | Ingrida Bagučianskienė |
24. | Kamilė Šilinskaitė | Im | Šiaulių miesto raiškiojo skaitymo prancūzų kalba konkurse laimėjo III vietą | Dalia Šarkūnaitė |
25. | Kamilė Šilinskaitė | Im | Prancūzų kalbos konkurse laimėjo Auksinės kengūros diplomą | Dalia Šarkūnaitė |
26. | Aldas Šimkaitis | IIIa | Šiaulių miesto mokinių štangos spaudimo nuo krūtinės varžybose laimėta I vieta | Raimundas Jaseliūnas |
27. | Ernestas Braziulis | IVa | Šiaulių miesto mokinių štangos spaudimo nuo krūtinės varžybose laimėta II vieta | Raimundas Jaseliūnas |
28. | Žilvinas Kvedaras | IVb | Šiaulių miesto mokinių štangos spaudimo nuo krūtinės varžybose laimėta III vieta | Raimundas Jaseliūnas |
29. | Paulius
Grigalaitis Tadas Pranulis |
IIm IVc |
Šiaulių miesto moksleivių rankų lenkimo varžybose laimėta III vieta, tų pačių varžybų kitoje amžiaus grupėje laimėta II vieta. | Raimundas Jaseliūnas |
30. | Orestas
Mažintas Tomas Balčius Tautvydas Gelažius Nikas Andrašiūnas Armandas Mosteika Rytis Vytartas Denas Žukauskas Vaida Špinkytė Toma Vitkauskaitė |
Ic Ia Ic Ib Ic Ic Ia Ic Ic |
Šiaulių miesto mokyklų futbolo žaidynėse „Golas – 2015“ laimėjo I vietą | Raimundas Jaseliūnas |
31. | Orestas Mažintas Tomas Balčius Tautvydas Gelažius Nikas Andrašiūnas Armandas Mosteika Rytis Vytarta Denas Žukauskas Vaida Špinkytė Toma Vitkauskaitė Aimas Poliakus Gustas Glazauskas |
Ic Ia Ic Ib Ic Ic Ia Ic Ic Ib Ic |
Šiaulių regiono mokyklų futbolo žaidynėse „Golas – 2015“ laimėjo I vietą, respublikinėse varžybose „Golas – 2015“, organizuotose Kauno Futbolo akademijoje, laimėjo IV vietą | Raimundas Jaseliūnas |
32. | Tomas Balčius Domas Nacickas Domantas Grimas Orestas Mažintas Tautvydas Gelažis Rokas Navickas Edvinas Račys Augustas Onaitis Airidas Soltonas Tautvydas Macys |
Ia Ia Ia Ic Ic Im Im Im Ib Ib |
Šiaulių miesto mokinių tinklinio varžybose laimėta III vieta | Jolanta Buivydienė Ingrida Bartašienė |
33. | Aistė Tamoševičiūtė Rimantė Bračaitė Evelina Kavaliauskaitė Rimantė Jurgaitytė TomaVitkauskaitė Vaiva Kasnauskaitė Gerda Trepiakaitė Vaiva Kasnauskaitė |
Im Ia Ia Ic Ic Ic Ib Ic |
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio II etapo miesto bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio finalinėse mergaičių varžybose laimėta II vieta | Jolanta Buivydienė Ingrida Bartašienė |
34. | Ieva
Pakulytė Aistė Sabinskaitė Greta Marcinkevičiūtė Gabrielė Simutytė Goda Čerkauskaitė Vytautė Buivydaitė Gerda Švaronavičiūtė Rimantė Bračaitė |
IVm IVm IVm IVa IIIa IIm IIc Ia |
Šiaulių miesto moksleivių mėgėjų tinklinio turnyre laimėta I vieta | Jolanta Buivydienė Ingrida Bartašienė |
35. | Dominykas
Čekanauskas Donatas Paulavičius Ignas Jaseliūnas Kristupas Goštautas Mindaugas Keras Edvinas Račys |
IIIb IIIa IIm II m IIIm Im |
Šiaulių miesto progimnazijų ir gimnazijų lengvosios atletikos rungčių komandinėse varžybose laimėjo III-ąją vietą | Ingrida Bartašienė Jolanta Buivydienė |
36. | Domantas
Grimas Domas Nacickas Rimantė Bračaitė Gerda Švaronavičiūtė Urtė Misevičiūtė Eimantas Imbrozaitis Vaiva Kasnauskaitė |
Ia Ia Ia IIc Ic Ia Ic |
Draugiškose mokyklų tinklinio varžybose, organizuotose V. Kudirkos progimnazijoje, laimėjo I vietą | Ingrida Bartašienė |
37. | Deividas
Merkelis Tautvydas Pajaujis Paulius Ivanovas |
IVb IIIa IVa |
Šiaulių miesto mokyklų turnyre „Gytarių 3x3 taurė“ laimėjo I-ą vietą | Sigitas Polekas |
38. | Deividas Merkelis Rokas Dargevičius Deividas Juška Dovydas Jančauskas Tautvydas Pajaujis Ričardas Vaičius |
IVb IVc IVc IIm IIIa Im |
MMKL 2014-2015 m. m. pirmenybių renginyje „Žvaigždžių diena“ laimėjo I vietą bendrakomandinėje įskaitoje. Nugalėtojų taurę įteikė Europos čempionų treneris Antanas Sireika | Sigitas Polekas |
39. | Rugilė Strikoriūtė+ metų aktyvistė Eimantas Gedminas Aldas Šimkaitis Žygimantas Vaitkevičius Teisutis Jančiauskas (+už renginių filmavimą) |
IIIa | Šiaulių miesto mokinių protų mūšyje „AIDS: geriau žinoti“ laimėta I vieta | Audronė Dapkevičiūtė |
40. | Deima Ražinskaitė+ metų aktyvistė | IIm | Šiaulių miesto konkurso „Aš lyderis“ nugalėtoja | |
41. | Gimnazijos šokių studija „Areka“ | Respublikiniame šokių festivalyje „Griausmas 2015“
laimėjo laureato diplomą; Šiuolaikinio šokio konkurse „Te visad šviečia saulė“ laimėjo II vietą; Respublikiniame šokio konkurse „Šokio mozaika-2015“ Priekulėje laimėta II vieta; Respublikiniame šokių konkurse-festivalyje „Mamai“ laimėta II vieta. |
Alma Gutauskienė | |
42. | Gimnazijos dainavimo studija, choras „Mes galim“ | Dalyvavo gimnazijos ir miesto renginiuose. Organizavo ir koncertavo miesto mokyklų akcijoje „Laisvė“. Kiekviena respublikinė konferencija, miesto mokyklų renginys – prasideda mūsų vokalistų ar choro pasirodymu. | Vilma Ušinskienė |